Sivu 1/1

O: Myllytys Pääkaupunkiseudulla

Lähetetty: Ma Kesä 09, 2014 3:38 pm
Kirjoittaja matsuda
Tarkemmin Vantaalta.
Nissan -99, Tumma sininen metalliväri. Ei ole maalattu uudelleen, mutta etupuskuri, helmat ja takahelma ovat ~2v vanhalla maalipinnalla. Ei ajettu ikinä talvisin. Omat tilat on periaatteessa, mutta talliin joutuu pesupaikalta tekemään 4km siirtymän, eli siinähän ehtii kaikkea tietenkin tapahtua. Jos tällainen ei ole hyvä niin sitten ei ole tiloja :)

Kaipaisin myös vähän konsultointia muutenkin tämän kanssa, etenkin myllytystä edeltävän puhdistamisen ja jälkeisen pinnoittamisen kanssa. (Lueskellut kyllä kovasti jo foorumiakin).


Tuomo
OSO44O97O8
pp.nime(ä)gmail.com

Re: O: Myllytys Pääkaupunkiseudulla

Lähetetty: Ma Kesä 09, 2014 6:00 pm
Kirjoittaja matsuda
Pahoittelen, en löydä muokkausnappulaa ja huomasin että auton malli oli jäänyt pois. Skyline siis kyseessä, jos asialla jotain merkitystä on :)

Re: O: Myllytys Pääkaupunkiseudulla

Lähetetty: Ma Kesä 09, 2014 6:49 pm
Kirjoittaja Wolfie
Onhan sillä vähän väliä, tietää ettei sieltä mikään Micra ole tulossa työn alle :smile:

Jos ei nää pk-seutulaiset jöllit innostu niin me voitais Lahessa kokeilla. Menee kyllä elo-syyskulle mahdollisesti ennenkuin meillä on seuraava avoin vkoloppu :lol:

Re: O: Myllytys Pääkaupunkiseudulla

Lähetetty: To Kesä 12, 2014 10:31 pm
Kirjoittaja matsuda
Wolfie: Vähän ikäänkuin kauden lopussa olisi siis ajat olleet :) Mutta kiitos kuitenkin!

Tekijä on nyt kuitenkin löydetty!

Hieno keksintö tällainen kauppapaikka ja todella avuliaita ihmisiä on selvästi foorumilla.