Kokemuksia Wax Daddy - nettikaupasta?

Yleistä keskustelua aiheen sivusta, kuten valokuvaus, tietokoneet jne.
Jiri
Viestit: 93
Liittynyt: Ma Maalis 14, 2011 3:22 pm

Kokemuksia Wax Daddy - nettikaupasta?

Viesti Kirjoittaja Jiri » To Elo 04, 2011 10:26 am

Onko kukaan tilaillut mitään kyseisestä putiikista? Shinearaman nimeen olen yleensä vannonut, mutta voisi sitä välillä kokeilla jotain uuttakin (oppiipahan taas arvostamaan tuttua ja turvallista :lol: ).

Wax Daddy

Sähköpostiin ainakin Matthew vastasi varsin nopeasti, ja nettisivutkin vaikuttaa ihan lupaavilta! Tonne kun rekisteröityy, saa joka tuotteesta pikkusen hinnasta pois.

Hinnat näyttäis äkkiseltään vähän edullisemmilta kuin esim. Shinearamassa. (CG Citrus wash & gloss 7,95£ vs. 6,6£, CG Jetseal 109 22,99£ vs. 21,80£). Ja vielä esimerkiksi vanneharja: 7,95£ vs. 4,7£

Mutta, rahdithan tässäkin ratkaisee. Matthew totesi että rahdit määräytyy sen mukaan mitä tilaa (täytyy kysyä onko CYC syteemi, vai joku max. paino). Onko kukaan siis tilaillut tuolta, ja mitä on maksanut :) Ja Paypal toimii, joka on mielestäni ihan ehdoton.

...tuolta vaan löytyisi yksi kauan himoitsemani tuote mitä ei muualta helposti saa, CG vammainen kun olen :roll: