Volkswagen Golf 3 Variant -97 Webastolla ja kattoluukulla!

Muiden kuin detailing tuotteiden myynti- ja ostoilmoitukset
Saabisti
Viestit: 21
Liittynyt: To Touko 24, 2012 7:45 pm

Volkswagen Golf 3 Variant -97 Webastolla ja kattoluukulla!

Viesti Kirjoittaja Saabisti » Ma Touko 28, 2012 11:48 am

Myynnissä kolmoskoppanen farkku golffi, vuosimallia -97.Moottorina 1.8 bensa 90heppaisena versiona. Autolla ajettu 203tkm. Katsastettu maaliskuun puolivälissä, jolloin vaihdettu etujarrusatulat/palat, takapyörän laakeri, hanttimiehen etupyörän abs anturi ja valojen korkeuden säätömoottori. Vuoden 2011 katsastukseen laitettu taka-akselin puslat. Kaikista remonteista löytyy kuitit! Myös minun ajaltani on täydellinen huoltokirja!

Autoon on kolmet renkaat:
- Kesärenkaat 16" alumiinivanteilla
- 2* talvirenkaat 14" peltivanteilla, toiset hyvät hyvillä vanteilla ja toiset huonot renkaat vähän huonommilla vanteilla.

Autossa on Webasto:) ai että ku on mukava talvella! Sekä alkuperäinen sähkökattoluukku.

Katsastuksen jälkeen autolla ei ole ajettu juuri ollenkaan, koska ostin juuri maaliskuussa uuden auton ja tämä jäi ylimääräiseksi.

Hinta: Järkeviä tarjouksia kuunnellaan, koska remontteihin mennyt jonkin verran. Auton pitäisi siis olla täysin iskussa:)

Auto sijaitsee Marttilassa.

Yhteydenotot vain puhelimitse!

Otto
050-4102242

hattiwatti
Viestit: 530
Liittynyt: Ke Marras 17, 2010 7:26 pm
Paikkakunta: Vantaa

Re: Volkswagen Golf 3 Variant -97 Webastolla ja kattoluukull

Viesti Kirjoittaja hattiwatti » Ma Touko 28, 2012 12:26 pm

Alueen säännöt kirjoitti:Hintapyynnöt ovat pakollisia, ja tuote tulee myydä sillä hinnalla mikäli joku tarjoaa sen, eikä pitää ns. huutokauppaa sen jälkeen jos joku tarjoaisi vielä lisää. Poikkeuksena erikseen mainittu huutokauppa.

Saabisti
Viestit: 21
Liittynyt: To Touko 24, 2012 7:45 pm

Re: Volkswagen Golf 3 Variant -97 Webastolla ja kattoluukull

Viesti Kirjoittaja Saabisti » Ma Touko 28, 2012 10:53 pm

Pistetää hinnaksi 2000€ , toivottavasti jollain mielenkiinto herää kyseistä autoa kohtaan :)

Vastaa Viestiin